Історія компанії

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІЗНЕС РІТЕЙЛ ГРУП» було засновано та здійснено запис в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 05 грудня 2013.
26 січня 2016 року ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІЗНЕС РІТЕЙЛ ГРУП» було внесено до Реєстру фінансових установ та отримало Свідоцтво, виданого Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг ФК № 704 від 26.01.2016 року.
17 травня 2017 року ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІЗНЕС РІТЕЙЛ ГРУП» отримало ліцензію № 56 від 17 травня 2017 року на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків.
Основною діяльністю ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІЗНЕС РІТЕЙЛ ГРУП» є прийом платежів на всій території України (крім тимчасово окупованих територій АРК та зони проведення АТО) через мережу програмно - технічних комплексів самообслуговування для подальшого переказу коштів.
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІЗНЕС РІТЕЙЛ ГРУП» надає користувачам можливість зробити оплату на користь більш ніж 400 сервісів постачальників.
На даному етапі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІЗНЕС РІТЕЙЛ ГРУП» здійснює активну роботу над створенням власної мережі програмно – технічних комплексів самообслуговування в обласних та районних центрах України (крім тимчасово окупованих територій АРК та зони проведення АТО) та активно залучає до співпраці торгові мережі.

ТОВ «Бізнес Рітейл Груп» здійснює перекази грошових коштів у відповідності до діючого законодавства України та є учасником наступних платіжних систем:

  • Внутрішньодержавна платіжна система «ЛЕО», платіжною організацією є ТОВ «ФК ЛЕО», 03148, проспект Леся Курбаса, буд. 2-г
  • Внутрішньодержавна платіжна «ФІНАНСОВИЙ СВІТ», платіжною організацією є ТОВ «Українська платіжна система», 04080, м. Київ, вул. Межигірська, буд. 82 А, корпус Б, офіс 309

НАЙМЕНУВАННЯ ОТРИМУВАЧІВ КОШТІВ З ЯКИМИ УКЛАДЕНО ВІДПОВІДНІ ДОГОВОРИ

Тарифи (вартість послуг з переказу коштів) залежить від конкретного постачальника товарів/робіт/послуг, на користь якого здійснюється переказ. Платники можуть ознайомитися з тарифами на переказ коштів безпосередньо в ПТКС до моменту внесення коштів до купюроприймача.

Переказ коштів здійснюється виключно в національній валюті України (гривні).